Stronicowanie

• 2022.05.24
    Sukces! Rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Angielskiej SHOW TIME!

18  maja przedszkolaki z grup „Stokrotki”, „Sowy” oraz „Rybki” wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej SHOW TIME organizowanym przez dwujęzyczne Przedszkole Pod Klonowym Listkiem w Łysomicach. W tym roku ponownie dzieci miały możliwość osobiście stanąć na scenie i zaprezentować swoje umiejętności językowe, wokalne i choreograficzne. Głównym celem tego konkursu było popularyzowanie piosenki anglojęzycznej, prezentacja uzdolnień muzycznych dzieci, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

• 2022.05.12
    rodzice z dziećmi na zielonym tle

Rodzinny Konkurs Plastyczny „Moja Rodzina”

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „Moja Rodzina”. W tym roku ponownie rozszerzamy konkurs na oddziały przedszkolne placówek oświatowych z terenu Gminy Łysomice. Mamy nadzieję, że spędzony rodzinnie czas na wykonaniu pracy plastycznej będzie czasem wspaniałej zabawy! Szczegóły zawiera załączony regulamin.

• 2022.05.10
    Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Z ogromną radością przyjęliśmy informację, że wniosek na zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa złożony przez nasze przedszkole przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej.

Zachęcamy do odwiedzania na naszej stronie zakładki poświęconej programowi:

• 2022.04.27
    Wyniki  rodzinnego ekologicznego konkursu „Eko zabawka”

Nasze przedszkole zorganizowało po raz kolejny rodzinny konkurs ekologiczny, którego głównym celem było propagowanie wśród dzieci i ich rodziców idei ochrony środowiska, zachęcanie do recyklingu i powtórnego wykorzystania.

• 2022.04.25
    Rozstrzygnięcie Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 22 dzieci z przedszkoli i oddziałów „0” z placówek z terenu gminy Łysomice. Z roku na rok poziom występów dzieci jest coraz wyższy i jury nie ma łatwego zadania podczas wyłaniania zwycięzców.

Stronicowanie