Stronicowanie

• 2022.09.26
    sylweta uśmiechniętej planety ziemi na żółtym tle

Sprzątanie świata

16 września przedszkolaki z wszystkich oddziałów Przedszkola Publicznego Jelonek wzięły udział w Międzynarodowej Akcji Sprzątania Świata. Zanim dzieci udały się wspólnie z wychowawczyniami w teren, wzięły najpierw udział w zajęciach dydaktycznych podczas których omówiona została tematyka segregacji śmieci i recyklingu.

• 2022.09.19
    pani czytająca książkę na pomarańczowym tle

Spotkanie autorskie

Przedszkole Publiczne Jelonek oraz Gminna Biblioteka w Łysomicach zapraszają na spotkanie autorskie z Martą Prokopczuk i Lucyną Prokopczuk-Radtke. Spotkanie odbędzie się 27 września 2022 r. o godzinie 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łysomicach (ul. Warszawska 18). Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Podczas spotkania będzie możliwość otrzymania autografu i zakupu książek autorek.

• 2022.08.26
    sylwety dzieci z plecakami na żółtym tle

Adaptacja w przedszkolu

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami, by uczynić pobyt dziecka w przedszkolu przyjemnym od pierwszych dni.

• 2022.08.26
    grafika przedstawiająca napis: ważny komunikat na pomarańczowym tle

Ubezpieczenie dzieci

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim informuje, że przepisy ustawy Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora, jak również innych organów przedszkola, do podejmowania czynności, związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz dzieci.

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie  dzieci na „Bajkowe spotkanie na Zamku Bierzgłowskim” w dniu 4 września od godz. 14.00 do 19.30. Szczególy znajdują się w załączonym niżej plakacie.

Stronicowanie

Odnośniki

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie