Menu

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2022.06.04
  Ilustracja przedstawiająca biegaczy zdobywających medal

  Dzień Dziecka - Dzień Sportu 

  W tym roku Dzień Dziecka świętowaliśmy na sportowo. Tego dnia do przedszkola wszystkie dzieci przyszły w strojach sportowych. Głównym celem sportowej imprezy było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. 

   

 • 2022.06.04
  Sprintem do Maratonu

  Sprintem do Maratonu

  30 maja nasze przedszkolaki wzięły udział w VIII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu", którego organizatorem jest miesięcznik "Bliżej Przedszkola". Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Każdy przedszkolak otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Przed biegiem odbyła się...

 • 2022.05.30
  Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego „Moja Rodzina”

  Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego „Moja Rodzina”

  Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Moja Rodzina”. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i piękne prace. Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego Jelonek Joanna Wojtulska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Wioleta Jędrzejewska i koordynator konkursu Pani Milena Gil oceniali prace biorąc po uwagę: zgodność z tematem, pomysłowość w ujęciu tematu, wkład pracy własnej, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, estetykę wykonanej pracy.

 • 2022.05.27
  Zaproszenie

  Gminny Ekologiczny Dzień Dziecka

  W sobotę 4 czerwca zapraszamy małych i dużych na Gminny Ekologiczny Dzień Dziecka, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej w Łysomicach. Będziemy się bawić od godziny 14.30-17.00. W programie: Zabawy z animatorami, Dmuchane place zabaw, Warsztaty kreatywne, Ekowymiana i wiele, wiele innych...

   

 • 2022.05.24
  Sukces! Rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Angielskiej SHOW TIME!

  Sukces! Rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Angielskiej SHOW TIME!

  18  maja przedszkolaki z grup „Stokrotki”, „Sowy” oraz „Rybki” wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej SHOW TIME organizowanym przez dwujęzyczne Przedszkole Pod Klonowym Listkiem w Łysomicach. W tym roku ponownie dzieci miały możliwość osobiście stanąć na scenie i zaprezentować swoje umiejętności językowe, wokalne i choreograficzne. Głównym celem tego konkursu było popularyzowanie piosenki anglojęzycznej, prezentacja uzdolnień muzycznych dzieci, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim: /PPJELONEK/SkrytkaESP 

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie