Menu

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2020.10.26
  Moja Gmina Biało Czerwona

  Moja Gmina Biało Czerwona

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: Moja Gmina Biało Czerwona.

 • 2020.10.26
  VI konkurs logopedyczny

  VI konkurs logopedyczny

  Przedszkole Publiczne JELONEK ma zaszczyt zaprosić dzieci i rodziców na VI konkurs logopedyczny:„ Jesienne masowanie, rymów zbieranie ”

 • 2020.10.14
  zdjęcie kompozycji kwiatów w doniczce

  Dzień Edukacji Narodowej

  Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi pragniemy podziękować za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Życzymy dużo cierpliwości, wytrwałości, satysfakcji w wykonywanej pracy, uśmiechu każdego dnia oraz pomyślności w życiu prywatnym.

 • 2020.10.14
  sylweta mężczyzny grającego na trąbce

  Muzyczny świat bajek

  W październiku ponownie gościliśmy wyśmienitych muzyków z Wszyscy Tworzymy Sztukę. Tym razem dzieci miały okazję poznać instrumenty dęte blaszane: puzon, trąbkę i tubę. Pan Jarek, pan Tomasz i pan Łukasz wspaniałą grą na owych instrumentach zabrali dzieci do krainy bajek. Dzieci odgadywały motywy przewodnie zarówno ze świetnie im znanych współczesnych bajek, ale także tych nieco starszych, które za to doskonale pamiętały wychowawczynie. To była kolejna fantastyczna lekcja muzyki dla naszych przedszkolaków.

 • 2020.10.08
  Jesienna przygoda w kuchni

  Jesienna przygoda w kuchni

  O tym jak Czajniczek dzielnie szykował herbatę, Gospodyni zabierała się z jesienne gotowanie, a Garnuszek potrzebował być wyczyszczony dowiedziały się nasze przedszkolaki na  spektaklu pt "Jesienna przygoda w kuchni" przygotowanym przez teatr Magmowcy. Dzieciaki wraz z głównymi bohaterami opowieści wspólnie gotowały przepyszną zupę, rozpoznawały smakowite grzybki a także pomagały Garnuszkowi  by był pewny siebie! Był to wspaniały czas pełen radości i zabawy!

   

Stronicowanie

Odnośniki

Kontakt

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie