Menu

Kontakt z pracownikami przedszkola

Kontakt z pracownikami przedszkola

Joanna Wojtulska

joanna.wojtulska@przedszkole-jelonek.pl

Justyna Wojnowska-Wachowiak

justyna.wachowiak@przedszkole-jelonek.pl

Agnieszka Bartkowska

agnieszka.bartkowska@przedszkole-jelonek.pl

Aleksandra Buczek

aleksandra.buczek@przedszkole-jelonek.pl

Małgorzata Buller-Jóźwicka

malgorzata.jozwicka@przedszkole-jelonek.pl

Milena Gil

milena.gil@przedszkole-jelonek.pl

Weronika Trzebniak

weronika.trzebniak@przedszkole-jelonek.pl

Aleksandra Janus

aleksandra.janus@przedszkole-jelonek.pl

Karolina Rybicka

karolina.rybicka@przedszkole-jelonek.pl

Monika Kobusińska

monika.kobusinska@przedszkole-jelonek.pl

Magdalena Kozłowska

magdalena.kozlowska@przedszkole-jelonek.pl

Małgorzata Stefanowicz malgorzata.stefanowicz@przedszkole-jelonek.pl

Joanna Kulis

joanna.kulis@przedszkole-jelonek.pl

Kamila Muszyńska

kamila.muszynska@przedszkole-jelonek.pl

Klaudia Nadachewicz klaudia.nadachewicz@przedszkole-jelonek.pl

Joanna Pucińska

joanna.pucinska@przedszkole-jelonek.pl

Natalia Szynal

natalia.szynal@przedszkole-jelonek.pl

Wanda Pniewska

wanda.pniewska@przedszkole-jelonek.pl

Emilia Zielińska

emiliazielinska@przedszkole-jelonek.pl

Odnośniki

Kontakt

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim: /PPJELONEK/SkrytkaESP 

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie