Menu

Grupa Żabki - Papowo Toruńskie

Wychowawcy:

Aleksandra Buczek

Natalia Szynal

Świąteczny Występ

Wigilia  Bożego  Narodzenia  to  jeden  z  tych dni, na  które  czekamy cały rok, aby zasiąść przy uroczystym stole wraz z bliskimi. Nasza przedszkolna Wigilia...

Mikołajki

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola.

Andrzejkowe zabawy

Zwyczaj wróżenia w Andrzejki znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić..

Światowy Dzień Pluszowego Misia 

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną „Dzień Pluszowego Misia” obchodziliśmy w zupełnie inny sposób, bo bez udziału pluszowych przyjaciół. Idąc za postępem technologii...

Żabkowy Dzień Życzliwości

Aby nasze przedszkolaki nie wyrosły na małych egoistów, zorganizowałyśmy dnia 21 listopada „Dzień Życzliwości”. Przez cały dzień podczas zajęć..

III Przegląd piosenek i tańców patriotycznych: Jestem Przedszkolakiem Małym Polakiem

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w III Przeglądzie Piosenek i Tańców Patriotycznych: "Jestem Przedszkolakiem Małym Polakiem"..

11 Listopada w pamięci przedszkolaków

10 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci wraz z wychowawcami uroczyście świętowały wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Edukacja na odległość

Podczas edukacji na odległość nasze żabki pięknie pracowały w  swoich domach. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Poniżej przedstawiamy krótką relację. 

Dzień Dyni

Dnia 29 listopada dzieci z grupy „Żabki” obchodziły dzień dyni. Tego dnia przyszły ubrane na pomarańczowo i uczestniczyły w licznych zabawach integracyjnych i nie tylko…

Jesień w Żabkach

Za oknami piękna kolorowa jesień,  która cieszy nasze oczy pięknymi barwami. Nasze żabki  wykonały wiele jesiennych prac, brały udział w eksperymencie, uczestniczyły we wspólnych zabawach.

Dzień Chłopaka w Żabkach

Z okazji Dnia Chłopaka my dziewczyny z grupy Żabki
życzymy wszystkim chłopcom, aby...

Bo w przedszkolu fajnie jest

Zapraszamy na krótką relację pokazującą jak miło spędzają czas w przedszkolu nasze żabeczki.

Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się...

Odnośniki

Kontakt

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie