Menu

Grupa Sowy - Papowo Toruńskie

Wychowawcy:

Weronika Trzebniak

Justyna Wojnowska-Wachowiak

Ferie u Sówek

Czas ferii zimowych to czas pełen OPTYMIZMU i humoru – takie hasło przyświecało nam podczas minionych zajęć.

Zima u Sówek

Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek. Już na samym początku świętowaliśmy w grupie Mikołajki, a podczas zajęć dowiedzieliśmy się, że święta to wyjątkowy czas.

Edukacja na odległość

Dzieci podczas tygodnia edukacji na odległość w swoich domach pod opieką rodziców skorzystali z propozycji wróżb andrzejkowych oraz zostali wprowadzeni w tematykę o najzimniejszej porze roku..

Listopadowe zabawy

Podczas listopadowych zajęć dzieci dowiedziały się, czym jest ekologia.  Dzieci uznały, że każdy z nas może być dobry dla Ziemi poprzez wyrzucanie śmieci do kosza i ich segregowanie , podlewanie roślin, oszczędzanie wody..

11 Listopada w pamięci przedszkolaków

10 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci wraz z wychowawcami uroczyście świętowały wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Bogactwo Pani Jesieni

Jesień  jest bardzo dobrą okazją do tego, aby poznać wartość, jaką jest ZDROWIE - ze względu na bogactwo owoców, warzyw. W koszyku pani Jesieni znaleźliśmy m.in. cebulę, wokół której organizowaliśmy wiele atrakcyjnych aktywności dla dzieci.

Pasowanie

Dzień 27 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy Sowy. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Witamy Jesień !

W minionym tygodniu Sówki powitały Panią Jesień. Obserwowaliśmy pogodę, przekonaliśmy się jakie skarby przynosi ze sobą jesień oraz wykonaliśmy wiele prac plastycznych związanych z tą porą roku.

Sówki świętują dzień Chłopaka

W tym tygodniu dzieci poznały trzy nowe zawody: policjanta, lekarza i strażaka.  Podczas zajęć dzieci uczyły się zasad zachowania się u lekarza, oswajały się ze...

Dzień Przedszkolaka

Mamy za sobą kolejny tydzień pełen nowych doświadczeń i wrażeń. W poniedziałek Sówki obchodziły swój pierwszy Dzień przedszkolaka.

Pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu już za nami!

Pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu już za nami! Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie...

Odnośniki

Kontakt

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie