Grupa Sowy - Papowo Toruńskie

Weronika Trzebniak

Justyna Wojnowska-Wachowiak

Spotkanie z muzykami Wszyscy Tworzymy Sztukę

Kolejny już raz dzieci z Przedszkola Publicznego Jelonek zostały wprowadzone w świat muzyki. Każdy koncert to spotkanie z innymi instrumentami, poznanie ich budowy i sposobu gry na nich. Tym razem muzycy z Wszyscy Tworzymy Sztukę zaprosili małych słuchaczy na koncert pt. "Folklor miejski warszawskie piosenki"...

Dzień Przedszkolaka

„Dzień Przedszkolaka to ważna data, nie tylko dla dzieci lecz dla całego świata. Dzieci są ważne każdy to powie, z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.”

Początek roku w Sówkach

Już pierwsze tygodnie w przedszkolu za nami. Na początku szczególną uwagę zwracaliśmy na zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa. Utrwalaliśmy swoje imiona, topografię przedszkola i przedszkolnego ogrodu, rozkład dnia i panujące tu zasady. Dzieci zapamiętywały, gdzie jest ich szafka, uczyły się rozpoznawać swój znaczek. Dużo rozmawialiśmy o..

Odnośniki

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim