Stronicowanie

• 2022.10.26
    szary kamień na zielonym tle

Konkurs plastyczny: #Kamyki malujemy Gminę poznajemy

Tym razem chcemy zachęcić Was do udziału w konkursie plastyczno-geograficzno-detektywistycznym. Naszą inspiracją do jego zorganizowania jest międzynarodowa akcja #kamyki, która polega na tworzeniu, odnajdowaniu i śledzeniu podróży malowanych ręcznie kamieni.

• 2022.10.12
    napis narodowe czytanie z flagą biało czerwoną na niebieskim tle

Narodowe Czytanie 2022: „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza

Za nami jedenasta edycja ogólnopolskiej akcji propagującej czytanie polskiej literatury. Wzorem ubiegłego roku, mieliśmy przyjemność wziąć w niej udział- tym razem posłuchać i obejrzeć fragment ballady „Świtezianka” w wykonaniu pracowników naszego przedszkola.

• 2022.10.11
    drzewo na żółtym tle

Dzień Drzewa

Nasze przedszkole włącza się w liczne akcje ekologiczne. Jedną z nich jest Światowy Dzień Drzewa. 10 października przedszkolaki zajęły się sadzeniem drzew, które otrzymaliśmy od Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w ramach akcji ,,SadziMy”.

• 2022.10.10
    otwarta książka na zielonym tle

Konkurs "Napisz książkę z rodzicami"

Zachęcamy do udziału w konkursie. Szczegóły na poniższym plakacie oraz dołączonym regulaminie.

• 2022.10.06
    herb gminy łysomice i plony rolne na niebieskim tle

Dożynki Gminne

Dożynki, zwane Świętem Plonów, to  ludowe święto, będące podziękowaniem za ukończenie żniw i prac polowych. Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w obchodach tego ważnego wydarzenia, które  odbyły się 11 września nad jeziorem w Kamionkach Małych.

Stronicowanie