Menu

Grupa Żabki

Mama i Tata

W tym wyjątkowym dniu wszystkie dzieci z grupy żabki przygotowały piękny występ dla swoich najwspanialszych rodziców.

Zakodowany Jelonek

W tym roku w naszej grupie realizujemy Inn owację pedagogiczną „Zakodowany Jelonek”.  Podczas zajęć dzieci zapoznają  się z tajnikami programowania, przygotowują  swoje..

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. To największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. W tym ważnym dniu ...

Książka- mój przyjaciel

W ubiegłym tygodniu przybliżyliśmy naszym przedszkolakom świat książek. Słuchanie czytanych przez rodziców bajek...

Edukacja zdalna: Jestem Kulturalny

Jestem kulturalny to tematyka drugiego tygodnia edukacji zdalnej. Dziękujemy za podjęcie tak wielu aktywności...

Edukacja zdalna: Wielkanoc

Serdecznie zapraszamy na relację zdjęc z edukacji zdalnej o tematyce: Wielkanoc.  Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonane zadania!

Wiosna w grupie Żabek

Tego dnia w naszym przedszkolu od samego rana było gwarno i wesoło, wszystkie przedszkolaki przybyły do przedszkola z dobrym humorem. Zaraz po śniadaniu nasze..

Dzień Kobiet w grupie żabki

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła .....

Edukacja na odległość u Żabek i Słoneczek

Jak zawsze podczas edukacji na odległość dzieci pięknie pracują w swoich domach. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.....

Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w naszym przedszkolu w każdej z grup odbyły się zajęcia mające na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych.

Walentynki

Dziś są walentynki!Dla chłopca i dziewczynki!

Dzień Babci i Dziadka

W zimowy czas wpisane są szczególnie dni, które wzbudzają duże emocje wśród dzieci i nie tylko. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Bal Karnawałowy w grupie Żabki

W piątek 29.01.2021r nadszedł długo wyczekiwany przez nasze żabki  Bal Karnawałowy. W naszej grupie już od samego rana..

Ferie Zimowe

Ferie zimowe już za nami, a dzieci ciągle wracają wspomnieniami do wydarzeń z przed tygodnia. Zastanawiacie się, dlaczego? Ponieważ ferie w tym roku, były wyjątkowe i zupełnie inne niż w poprzednich latach

Świąteczny Występ

Wigilia  Bożego  Narodzenia  to  jeden  z  tych dni, na  które  czekamy cały rok, aby zasiąść przy uroczystym stole wraz z bliskimi. Nasza przedszkolna Wigilia...

Mikołajki

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola.

Andrzejkowe zabawy

Zwyczaj wróżenia w Andrzejki znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić..

Światowy Dzień Pluszowego Misia 

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną „Dzień Pluszowego Misia” obchodziliśmy w zupełnie inny sposób, bo bez udziału pluszowych przyjaciół. Idąc za postępem technologii...

Żabkowy Dzień Życzliwości

Aby nasze przedszkolaki nie wyrosły na małych egoistów, zorganizowałyśmy dnia 21 listopada „Dzień Życzliwości”. Przez cały dzień podczas zajęć..

III Przegląd piosenek i tańców patriotycznych: Jestem Przedszkolakiem Małym Polakiem

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w III Przeglądzie Piosenek i Tańców Patriotycznych: "Jestem Przedszkolakiem Małym Polakiem"..

11 Listopada w pamięci przedszkolaków

10 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci wraz z wychowawcami uroczyście świętowały wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Edukacja na odległość

Podczas edukacji na odległość nasze żabki pięknie pracowały w  swoich domach. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Poniżej przedstawiamy krótką relację. 

Dzień Dyni

Dnia 29 listopada dzieci z grupy „Żabki” obchodziły dzień dyni. Tego dnia przyszły ubrane na pomarańczowo i uczestniczyły w licznych zabawach integracyjnych i nie tylko…

Jesień w Żabkach

Za oknami piękna kolorowa jesień,  która cieszy nasze oczy pięknymi barwami. Nasze żabki  wykonały wiele jesiennych prac, brały udział w eksperymencie, uczestniczyły we wspólnych zabawach.

Dzień Chłopaka w Żabkach

Z okazji Dnia Chłopaka my dziewczyny z grupy Żabki
życzymy wszystkim chłopcom, aby...

Bo w przedszkolu fajnie jest

Zapraszamy na krótką relację pokazującą jak miło spędzają czas w przedszkolu nasze żabeczki.

Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się...

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim: /PPJELONEK/SkrytkaESP 

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie