Stronicowanie

• 2020.10.14
    zdjęcie kompozycji kwiatów w doniczce

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi pragniemy podziękować za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Życzymy dużo cierpliwości, wytrwałości, satysfakcji w wykonywanej pracy, uśmiechu każdego dnia oraz pomyślności w życiu prywatnym.

• 2020.10.14
    sylweta mężczyzny grającego na trąbce

Muzyczny świat bajek

W październiku ponownie gościliśmy wyśmienitych muzyków z Wszyscy Tworzymy Sztukę. Tym razem dzieci miały okazję poznać instrumenty dęte blaszane: puzon, trąbkę i tubę. Pan Jarek, pan Tomasz i pan Łukasz wspaniałą grą na owych instrumentach zabrali dzieci do krainy bajek. Dzieci odgadywały motywy przewodnie zarówno ze świetnie im znanych współczesnych bajek, ale także tych nieco starszych, które za to doskonale pamiętały wychowawczynie. To była kolejna fantastyczna lekcja muzyki dla naszych przedszkolaków.

• 2020.10.08
    Jesienna przygoda w kuchni

O tym jak Czajniczek dzielnie szykował herbatę, Gospodyni zabierała się z jesienne gotowanie, a Garnuszek potrzebował być wyczyszczony dowiedziały się nasze przedszkolaki na  spektaklu pt "Jesienna przygoda w kuchni" przygotowanym przez teatr Magmowcy. Dzieciaki wraz z głównymi bohaterami opowieści wspólnie gotowały przepyszną zupę, rozpoznawały smakowite grzybki a także pomagały Garnuszkowi  by był pewny siebie! Był to wspaniały czas pełen radości i zabawy!

• 2020.09.26
    skrzypce i nuty

Przepis na dobrą muzykę

To tytuł audycji muzycznej, która odbyła się w naszym przedszkolu, w środę 23 września. Każdy oddział gościł wspaniałych muzyków z Wszyscy Tworzymy Sztukę: pana Jarka, panią Dorotę i pana Jana, którzy zdradzili dzieciom, przepis na muzykę. Zaprezentowali ciekawe instrumenty: gitarę, flet poprzeczny oraz kontrabas. Dając piękny koncert wyjaśnili dzieciom, że by tworzyć muzykę potrzeba słów, melodii i rytmu. Porwali dzieci do wspólnej zabawy „Boogie-woogie” dając im dużo radości. To był ekscytujący dzień dla przedszkolaków.

• 2020.09.14
    Ubezpieczenie dzieci

W związku z licznymi pytaniami rodziców na temat ubezpieczenia dzieci Przedszkola Publicznego Jelonek w Papowie Toruńskim informujemy, że  przepisy ustawy Prawo oświatowe nie upoważniają dyrektora, jak również innych organów przedszkola, do podejmowania czynności, związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz dzieci. W związku z powyższym to rodzice rozstrzygają, czy należy ubezpieczyć dziecko i od nich zależy przyjęty sposób procedowania wyboru ubezpieczyciela oraz wybór oferty.

Stronicowanie