Stronicowanie

• 2021.10.24
    Światowy Dzień Mycia Rąk

15 października obchodzone jest globalne święto mające na celu edukację na temat istoty mycia rąk. Akcja ta ma uświadomić wszystkim jak wiele chorób przenoszonych jest przez brudne ręce.

• 2021.10.14
    Jestem bezpieczny

Już od najmłodszych lat dzieci uczą się jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych oraz jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia. W naszym przedszkolu we wrześniu tematyka bezpieczeństwa jest...

• 2021.10.13
    Wieści ze Schroniska

Po bardzo długim czasie, bo prawie 2 latach, podopieczny Toruńskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, znalazł kochający dom. Przez ten czas Przedszkole Publiczne Jelonek sprawowało nad Amim wirtualną adopcję.

• 2021.10.11
    Moja Gmina Biało Czerwona

Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: Moja Gmina Biało Czerwona.

• 2021.10.05
    Akcja charytatywno – ekologiczna

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywno – ekologicznej pt. ,,Zbieramy stare klucze dla „Budzika. Celem akcji jest finansowe wsparcie fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk. Wszystkie stare, niepotrzebne klucze, kłódki..

Stronicowanie