Konkurs „Dobrze mi tu i pstryk”

Drodzy Rodzice, drodzy Nauczyciele, najdroższe Dzieciaki, oto wszem i wobec obwieszczamy, iż startujemy z nowym, konkursem fotograficznym pt.:

„Dobrze mi tu i pstryk”

O co chodzi w tym konkursie?

Otóż chcielibyśmy, by każdy z Was chciał podzielić się z nami swoim zatrzymanym w kadrze wspomnieniem – i pokazać okolicę w której mieszka ze swojej perspektywy. Jesteśmy ciekawi co w naszym regionie Was ciekawi, interesuje, co intryguje i co wiąże się z jakimś super wspomnieniem.

Nie ograniczamy w żaden sposób Waszej fantazji i wyobraźni – cieszyć nas będą w równy sposób zarówno zdjęcia z popularnych w okolicy miejsc znanych z historii i odwiedzanych przez turystów, jak i fotki z miejsc Wam tylko znanych, czy wywołujących u Was jakieś miłe wspomnienia.

Czekamy więc na zrobione w okolicy fotki zagajników bogatych w grzyby, jagody, czy największe kasztany.

Chcielibyśmy zobaczyć, z których górek najbardziej lubicie zjeżdżać na sankach zimową porą i na której łące latem rosną najpiękniejsze polne kwiaty.

A może pokażecie nam jezioro lub stawek, w którym uwielbiacie moczyć nogi i liczyć kręgi w wodzie odbite przez rzucony kamyk?

Pomysłów na to co pokazać – jest tyle, ilu nas, mieszkańców regionu – bo każdy z nas na swój indywidualny sposób postrzega miejsce, w którym żyje – najważniejsza jest chęć i gotowość do pokazania miejsc, które zapadły Wam w pamięć – jesteśmy pewni, że dzięki temu stworzymy mapę regionu sercem malowaną!

Bedzie nam miło, jeśli do zdjęcia dodasz króciutki opis (choćby parę słów) z informacją dlaczego ujęte w kadrze miejsce jest dla Ciebie ważne czy ulubione.

Zdjęcia mogą być dowolnego formatu, zaś ich papierowy wydruk wraz z opisem prosimy dostarczać do sekretariatu Przedszkola Publicznego Jelonek w Papowie Toruńskim.

• autor: Anna Żołna, Aleksandra Szopa
  • plakat konkurs