Grupa Stokrotki

Zajęcia otwarte

W tym tygodniu powitaliśmy w naszej grupie chętnych rodziców. W ramach zajęć otwartych, które nareszcie mogły się odbyć, Stokrotkowe Mamy miały możliwość na własne oczy zobaczyć jak wiele dzieje się w przedszkolu. Zajęcia rozpoczęły się muzycznym powitaniem, rozgrzewką, gimnastyką i rytmiką. Dzieci miały mnóstwo energii i w związku z tym składamy gratulacje mamom za ich doskonałą kondycję fizyczną. Przedszkolaki na zajęciach utrwaliły wiedzę o warzywach i owocach, rozwijały umiejętności matematyczne i analizę sylabową oraz pokazały całkiem niezłą znajomość elementów języka angielskiego. Głównym punktem dnia były praktyczne zajęcia, podczas których wszyscy wykonaliśmy z przyniesionych warzyw i owoców rozmaite ludziki, stworki, zwierzęta. Zarówno dzieci jak i dorośli wykazali się dużą kreatywnością, wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi. Zabawa była znakomita a powstałe cudaki wprowadziły nas we wspaniały nastrój na resztę dnia. Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję to powtórzyć.

• autor: Milena Gil
  • zdjęcia dzieci i rodziców podczas zajęć sportowych