Grupa Sowy

Święto Pluszowego Misia w grupie Sowy

W piątek 25 listopada  obchodziliśmy w naszej grupie Święto Pluszowego Misia. Naszą salę opanowały misie duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W tym dniu na dzieci czekało wiele „misiowych atrakcji”. Był konkurs na wyjadanie miodu z talerzyka bez pomocy rąk! Kto zlizał w jak najkrótszym czasie miód-wygrywał!!!Miód jest pyszny, słodki no i przede wszystkim zdrowy dlatego chętnych do jedzenia było dużo. Dzieci ze swoimi misiami miały okazje tańczyć, skakać do takich piosenek jak: „Jadą, jadą misie”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Podsumowaniem tego święta było wykonanie pracy plastycznej. Dzieci ozdabiały misie kolorowymi bibułami, kolorowym papierem, kredkami i włóczką a po skończonej pracy odpoczywały przytulone do swoim misiów przy znanej wszystkim bajce pt.”Gumisie”. W tym dniu wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Bo misie to ukochane przytulanki wszystkich dzieci.

• autor: Ewa Brunacka