Rekrutacja do przedszkola PPJ 2024/2025 r.

Informacje ogólne:

• O zakwalifikowaniu dziecka nie decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba uzyskanych punktów w poszczególnych kryteriach.
  • Wniosek wraz z dokumentami należy umieścić w zamkniętej kopercie z dopiskiem (imię i nazwisko oraz adres rodzica/prawnego opiekuna z dopiskiem REKRUTACJA).
  • Każda kopia dokumentu dołączonego do wniosku powinna być opatrzona opisem "potwierdzam za zgodność z oryginałem" poniżej data i podpis.
  • Listy zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do Przedszkola Publicznego Jelonek w Papowie Toruńskim.
  • Informacji na temat rekrutacji udziela Przewodnicząca Komisji Pani Małgorzata Buller-Jóźwicka. Preferowany jest kontakt mailowy malgorzata.jozwicka@przedszkole-jelonek.pl, w sytuacjach pilnych i wyjątkowych dopuszcza się kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 601-220-285

Oddziały Przedszkola Publicznego Jelonek w Papowie Toruńskim:

Odziały 10 godzinne, czynne w godzinach 6.30-16.30:
• Papowo Toruńskie ul. Warszawska 24
• Turzno ul. Parkowa 4 ( budynek Szkoły Podstawowej)
Oddziały 5 godzinne
• Gostkowo 91 (budynek świetlicy)
• Lukowo 49 (budynek świetlicy)
• Łysomice ul. Warszawska 5 (budynek Szkoły Podstawowej)

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego zgodnie z poniższym Zarządzeniem Wójta Gminy Łysomice: