Menu

Aktualności

Razem możemy zdobyć tytuł Rowerowej Stolicy Polski!

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich rodziny do udziału w wyjątkowej rywalizacji "Rowerowa Stolica Polski"! Przez cały czerwiec będziemy zbierać kilometry na rowerach, biorąc udział w zabawie, która połączy małych i dużych miłośników dwóch kółek. Jak dołączyć do rywalizacji? Zajmie Wam to dosłownie chwile!

Dołączcie do nas i pokażmy, że przedszkolaki z Jelonka są najlepsze na rowerowych trasach! Razem możemy zdobyć tytuł Rowerowej Stolicy Polski!   Przeżyjcie niezapomniane chwile, zdobywając punkty, podbijając rankingi i odkrywając najpiękniejsze zakątki Łysomic i okolic. Sprawdźcie swoje możliwości, poczujcie wiatr we włosach i stańcie się częścią społeczności, która kocha rowery.  Nasza malownicza gmina, pełna urokliwych tras i nowoczesnych ścieżek rowerowych, zaprasza do rywalizacji na dwóch kółkach.  Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kolarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerem, znajdziesz tu wyzwania odpowiednie dla siebie. Jelonkowi pracownicy już wspólnie zdobywają kilometry (szczegóły w filmiku:))

®   Pobierz aplikację Aktywne Miasta- załóż na niej swoje konto- wybierz kolejno: Rywalizacje-RSP dla Gmin- Łysomice- Ogólny- Przedszkole Jelonek i włala-gotowe!

Link do pobrania aplikacji. Szczegółowe informacje znajdują się też na FB Gminy Łysomice
 
 
 
Na początek – jeśli to możliwe to jeszcze dziś bardzo proszę o udostępnienie posta z profilu gminnego FB z informacjami o akcji:
 


Do zobaczenia na trasie!

Wróć

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

ul. Warszawska 24, Papowo Toruńskie
87-148 Łysomice

Kontakt sekretariat: 
56 678 32 83
516 077 147

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim: /PPJELONEK/SkrytkaESP 

[obiekt mapy] Lokalizacja przedszkola na mapie