Festiwalowi wycieczkowicze
Na początku października nasze słoneczne przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do kina, aby obejrzeć film animowany pt. "Jeżyk i przyjaciele". Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w kinie, więc emocji i radości nie brakowało!
Film wyświetlany był w ramach toruńskiego Festiwalu filmów dla dzieci i młodzieży "Młode Kino". Opowiadał o przygodach małej jeżyczki i jej leśnych przyjaciół, którzy wspólnie odkrywają, jak ważna jest przyjaźń oraz troska o przyrodę. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów i żywo reagowały na każdą sytuację – od radości, czy chwile zadumy, po odrobinę strachu.
Po seansie, w drodze powrotnej do przedszkola, przedszkolaki dzieliły się swoimi wrażeniami. To była udana wyprawa, która nie tylko dostarczyła dzieciom mnóstwa zabawy, ale również nauczyła ich, jak ważne są relacje z innymi oraz dbałość o otaczający nas świat.
Wróć