Świąteczna Paczka

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji ,,Świątecznej Paczki". Od kilku już lat pomagamy mieszkańcom naszej gminy. Wśród naszych obdarowanych były rodziny, seniorzy, czy osoby znajdujące się w trudnej sytuacji społecznej i ekonomicznej z problemem wykluczenia. Dzięki Państwa hojności ich domy wypełniły się prezentami ale co ważniejsze, wiarą w dobro i drugiego człowieka. W tym roku chcemy pomóc dwóm rodzinom. Zostały one wytypowane spośród wielu, którym pomaga GOPS. Potrzeby tych rodzin znajdą Państwo w plakacie.

Proszę pamiętać, że wymienione rzeczy są sugestiami pracownika socjalnego a tylko niekiedy marzeniami samych potrzebujących. Rodziny nie zawsze są informowane o przygotowywanej dla nich paczce.

Przyniesione rzeczy prosimy składać w wyznaczonych miejscach w przedszkolu ze szczególnym uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

• autor: Małgorzata Buller-Jóźwicka