Sukces Świątecznej Paczki

Mimo różnych przeciwności Jelonkowa Świąteczna Paczka po raz szósty zakończyła się ogromnym sukcesem. W tym roku pomagaliśmy 2 rodzinom z terenu gminy Łysomice. Dzięki Państwa hojności udało nam się zgromadzić: nowe, zimowe buty dla każdej z dziewczynek, kurtki, bluzy, sukienki, czapki i szaliki dla 2 i 3-latki, mnóstwo zabawek (puzzle, lalki, wózki spacerowe), dzwonki chromatyczne dla 8 latki a także piękne przybory szkolne. Ze zbiórki pieniędzy pośród pracowników przedszkola zakupiliśmy zimowe poduszki i kołdrę oraz 2 komplety dziecięcej pościeli z bohaterami ulubionych bajek. Ponadto rodziny otrzymały spory zapas środków czystości, kosmetyków, proszków do prania i płynów do płukania tkanin a także żywność z długim terminem przydatności.

Rodziny zostały obdarowane w wyjątkowym, bo mikołajkowym dniu.

RAZ JESZCZE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE.

• autor: Małgorzata Buller-Jóźwicka
  • zdjęcia darów i dzieci pakujących artykuły do paczek