Grupa Rybki

Wrzesień w grupie Rybek

Pierwsze dni spędziliśmy podpisując kontrakt przedszkolny, poznając zasady bezpiecznej zabawy oraz śpiewając piosenki. Przedszkolaki uczestniczyły w  zabawach, które przypomniały i ułatwiły dzieciom zrozumienie zasad obowiązujących w przedszkolu oraz pozwoliły opanować kwestie związane z organizacją dnia.  Starsi koledzy i koleżanki serdecznie przyjęły nowo przybyłe dzieci.  Połowa września przyniosła nam obchody Dnia Kropki, International Dot Day jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Przedszkolaki świętując ten dzień  odkrywały własne talenty, poznawały swoje  mocne strony , wyrabiały wiarę we własne siły jest też przedłużeniem adaptacji w grupie dla dzieci, które mają szansę znaleźć w sobie chęci do tworzenia i działania. Wrzesień pożegnał nas akcją  „Sprzątania Świata”  w której aktywnie wzięliśmy udział ze starszymi uczniami SP w Łysomicach oraz Dniem Chłopaka w którym dziewczyny wyróżniły chłopców z naszej grupy życzeniami i prezentami.

• autor: Aleksandra Janus