Grupa Motylki

Szaleństwo z chustą animacyjną Czyli program nowatorski Pedagogika zabawy ,,Klanza’’ w grupie Motylki

Od września dzieci biorą udział w zajęciach z zakresu Pedagogiki Zabawy ,,Klanza’’. Przedszkolaki uwielbiają zabawy z chustą. Te zajęcia należą do jednych z najbardziej lubianych aktywności w przedszkolu. Dzieci dopytują kiedy będą kolejne zajęcia, gdy poprzednie mają się ku końcowi. Podczas zabaw dzieci doskonalą sprawność fizyczną, integrują się, pokonują nieśmiałość, doskonalą percepcję poznawczą. To tylko niektóre z zalet tego Programu Nowatorskiemu. Zajęcia przynoszą wiele radości dzieciom i innych korzyści dla całej grupy więc na pewno w grupie Motylki Pedagogika Zabawy ,,Klanza’’ będzie kontynuowana. Niech żyję zabawa.

• autor: Małgorzata Stefanowicz