Grupa Stokrotki

Przedstawienie świąteczne

„Piękna jest radość w Święta,

Ciepłe są myśli o Bliskich,

Niech pokój, miłość i szczęście

W ten dzień otacza Nas Wszystkich.”

14 grudnia Nasza Stokrotkowa Rodzina spotkała się w przedszkolu, aby cieszyć się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wzruszyły zaproszonych gości pięknymi wierszami, wesołymi piosenkami i energicznymi tańcami. Rodziny naszych przedszkolaków w prezencie otrzymały urocze bombki, no a dzieciaki doczekały się wizyty Świętego Mikołaja! Kochany Gwiazdor nie miał wątpliwości, że Stokrotki znajdują się na Jego liście grzecznych dzieci i każdy przedszkolak otrzymał cudowny upominek. W świąteczny nastrój wprowadziła Nas wspólnie odśpiewana nostalgiczna piosenka oraz film-niespodzianka przedstawiający wędrówkę Świętego Mikołaja z udziałem pracowników przedszkola. Dzieci miały ogromną frajdę widząc swoje Panie odgrywające role Anielicy i Zajączka. Przedszkolaki rozpoznały również grającą w filmiku Panią Dyrektor i część pozostałych Pań  z Jelonka. To było wspaniałe popołudnie i Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz