Grupa Stokrotki

Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

Listopad w grupie Stokrotek rozpoczął się bardzo uroczyście. W piątek 04.11. miało miejsce ważne wydarzenie. Nasze dzielne dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor Pasowanie na Przedszkolaka oraz Starszaka. Uroczystość odbyła się z udziałem widowni czyli członków rodzin naszych Stokrotek. Dzieci przepięknie się zaprezentowały. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pokazały swoje umiejętności taneczne. Oczywiście kulminacyjnym momentem było złożenie przysięgi i otrzymanie dyplomów i medali. Dzieci były z siebie bardzo dumne a my uroniliśmy łezkę wzruszenia. Na koniec wszyscy podsumowaliśmy dzień przy słodkim poczęstunku. Cieszymy się, że nareszcie możemy świętować razem te najważniejsze w życiu dzieci chwile. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej uroczystości.

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz