Grupa Stokrotki

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W ostatnim czasie dużo zajmowaliśmy się tematyką zdrowego stylu życia. Z okazji Dnia Marchewki przypomnieliśmy naszym przedszkolakom jak ważne jest jedzenie warzyw i jak wielu witamin nam one dostarczają. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne oraz plakat i oczywiście zajadaliśmy pyszne surowe marchewki. Z kolei w Dniu Sportu nie zapomnieliśmy o aktywności fizycznej i dzień upłynął nam na gimnastyce i licznych konkurencjach sportowych. Wszystkie ważne dla zdrowego stylu życia elementy pojawiły się także w Dniu Zdrowia. Dzieci w ramach zdrowego odżywiania wykonały samodzielnie smakowite kanapki, dla rozwoju fizycznego dużo się gimnastykowaliśmy i bawiliśmy na świeżym powietrzu i oczywiście pamiętaliśmy o piciu wody. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki będą rosły szybko i zdrowo.

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz