Grupa Stokrotki

Mikołajki

Początek grudnia to czas oczekiwań na ukochanego Mikołaja. Wszystkie dzieci starały się być bardzo grzeczne i schludnie układały swoje buciki. W naszym przedszkolu także od paru dni w szatni zapanował wyjątkowy porządek. Opłacało się! 6 grudnia Stokrotki z samego rana przy swoich kapciach znalazły piękne upominki od Mikołaja. Wszystkie dzieci bardzo się ucieszyły i uśmiech nie schodził im z buziek przez cały dzień. A był to dzień wyjątkowy, ponieważ w naszej sali zawitała pachnąca, zielona choinka. Przedszkolaki z ogromnym zapałem zabrały się do strojenia drzewka i trzeba przyznać, że wyszło pięknie. Dodatkowa niespodzianka spotkała nas kilka dni później kiedy to w końcu spadł tak oczekiwany przez dzieci śnieg. Zabawa w białym puchu była wspaniała i nikomu nie przeszkadzał lekko  szczypiący w nosek mróz.

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz