Grupa Sowy

Pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu już za nami!

Pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu już za nami! Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie. Być może po raz pierwszy musieli się rozstać na kilka godzin, co związane było z bardzo dużymi emocjami. Jednak bardzo szybko udało nam się je pokonać! Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne i serdeczne rozmowy indywidualne z każdym dzieckiem niewątpliwie miały wpływ na łagodną adaptację naszych najmłodszych.

W czasie tego kilkutygodniowego pobytu w przedszkolu dzieci zapoznały się rytmem dnia i  z zainteresowaniem brały  udział  w pierwszych zabawach ze śpiewem, zabawach konstrukcyjnych i plastycznych.  Były również bardzo samodzielne podczas spożywania posiłków, które w naszym przedszkolu smakują nawet „niejadkom”. Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy.

• autor: Weronika Trzebniak

Pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu już za nami!