Grupa Krasnale

Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Krasnale  „Międzynarodowy Dzień Ziemi” rozpoczęły od multimedialnej podróży, gdzie przewodnikiem była planeta Ziemia. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Ziemi. Podczas zajęć dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Krasnale w praktyczny sposób mogły wykorzystać swoją wiedzę nt. segregacji śmieci i dbania o przyrodę, ponieważ samodzielnie zasadziły  drzewka w  przedszkolnym ogrodzie. Po powrocie do przedszkola dzieci wykonały grupową pracę plastyczną, pt: „Nasza planeta”. Praca w grupie sprawiła dzieciom dużo radości.  Kilka dni wcześniej obchodziliśmy również Dzień Zdrowia w tym dniu dzieci samodzielnie przygotowały zdrowe śniadanie. Zapraszamy do fotorelacji z tych wydarzeń.

• autor: Kamila Muszyńska, Agnieszka Bartkowska