Grupa Żabki

W przedszkolu fajnie jest!

Za nami pierwsze dni w przedszkolu. Dla dzieci i rodziców z grupy „Żabki” był to zapewne nie łatwy okres, ale mamy nadzieję, że pierwsze wrażenia Państwa i dzieci są pozytywne i że będzie tak do końca roku szkolnego, czego życzymy zarówno Państwu jak i nam. Po trzech tygodniach spotkań z dziećmi możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy bardzo dumne ze wszystkich małych przedszkolaków i już na chwilę obecną osiągnęliśmy pierwszy sukces, gdyż dzieci wchodzą do sali z uśmiechem na twarzy. Zdarzają się jeszcze słabsze poranki u kilkoro dzieci, ale już po kiku minutach usmiech widnieje na ich buźkach. Dni w przedszkolu mijają szybko i przyjemnie. Dzieci nauczyły się już dwóch piosenek, wierszyka, rymowanki paluszkowej. Chętnie biorą udział w porannej gimnastyce oraz zajęciach dydaktycznych. Z dużą przyjemnością wykonują również prace plastyczne, które sprawiają im wiele radości. W zeszłym tygodniu wzięły udział w zajęciach z języka angielskiego oraz zajęciach muzycznych. Mamy nadzieję, że kolejne dni, tygodnie i miesiące będą mijały w tak przyjemnej atmosferze jak dotychczas.

• autor: Natalia Szynal i Aleksandra Buczek