Grupa Żabki

Wycieczka do Baja Pomorskiego

W dniu 22.09.2022 dzieci z grupy Krasnale, Stokrotki i Żabki odwiedziły Teatr Baj Pomorski w Toruniu. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki”. Przedstawienie opowiada o niezwykłym doktorze, Bonifacym Trąbce –  lekarzu opiekującym się wszystkimi zwierzętami w swej  leśnej chatce. Podczas przedstawienia zwierzęta odwiedzały różne gabinety lekarskie i były poddawane badaniom. Dzieci mogły zobaczyć, na czym polegają poszczególne badania i jak ich działanie pomaga dbać o zdrowie. Dzięki temu wizyty u lekarza nie będą dla małych pacjentów tak stresujące i trudne. Naszym przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie, pozytywne emocje i uśmiech towarzyszyły im cały dzień.

• autor: Agnieszka Bartkowska, Klaudia Nadachewicz