Grupa Żabki

Dzień Kobiet

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku dla wszystkich kobiet. Tego dnia swoje święto obchodzą  wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy z grupy Żabki byli wyjątkowo mili przez cały dzień. Jeszcze przed śniadaniem zrobili swoim koleżankom wielką przysługę i posprzątali sami całą salę po porannej zabawie. A później już było tylko coraz milej… Po śniadanku małe kobietki otrzymały przepiękne upominki i żółciutkie tulipany, a na koniec chłopcy odśpiewali sto lat. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech... Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

• autor: Natalia Szynal, Aleksandra Buczek