Grupa Żabki

Mikołajki

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci z grupy „Żabki” tego dnia już od samego rana wyczekiwały specjalnego gościa z dalekiej Laponii. Ale zanim doszło do spotkania, wzięły udział zabawach taneczno – ruchowych, wykazały się wiedzą na temat życia Św. Mikołaja i odgadywały zagadki związane z jego osobą. Przedszkolaki otrzymały również słodką niespodziankę od Pomocnika Świętego Mikołaja- SENIORÓW GMINY ŁYSOMICE – przedszkolaki bardzo dziękują☺ Odwiedził nas również Pomocnik Świętego Mikołaja z Urzędu Gminy Łysomice również ze słodkim upominkiem ☺ Po  skończonych zadaniach doczekały się upragnionego gościa. Stanął w drzwiach we własnej osobie z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i wszystkie chętnie siadały na kolano i odbierały prezenty – obiecując, że będą grzeczne. Ten dzień był pełen wrażeń i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

• autor: Natalia Szynal