Grupa Stokrotki

Witaj Przedszkole!

Za nami bardzo ważny czas w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Pierwszego września powitałyśmy w przedszkolu Nowe Stokrotki. Pierwsze dni są zawsze trudne zarówno dla dzieci  jak i rodziców. Nowe miejsce, nowe dzieci, nowe Panie, no i brak ukochanej mamy. W naszej grupie jest jednak bardzo wesoło i po pierwszych łzach już wszystkie dzieci z uśmiechem bawią się i uczą w przedszkolu. Nasze kochane Stokrotki są bardzo koleżeńskie, wesołe, chętnie śpiewają i tańczą w kole, ładnie zjadają posiłki i oczywiście uwielbiają bawić się zabawkami oraz na placu zabaw. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę w tym wyjątkowym czasie dla dzieci i z radością rozpoczynamy pierwszy rok przedszkolny w grupie Stokrotki!

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz