Grupa Stokrotki

Święta, Święta, Święta!!!

W końcu nadeszło wyczekane przez Wszystkie Dzieci Boże Narodzenie. Nasze Stokrotki w ostatnim czasie bardzo starały się dbać o porządek w sali, pilnie się uczyć, grzecznie i zgodnie  bawić oraz ładnie zjadać wszystkie posiłki. Wszystko po to, aby 24 grudnia Gwiazdor odwiedził ich domy. Tymczasem dzieci spotkała miła niespodzianka, ponieważ Święty Mikołaj i jego Elf odwiedzili nasze przedszkole już 17 grudnia i wręczyli piękne prezenty. Stokrotki zaśpiewały Gościom śliczną piosenkę i z radością robiły sobie wspólne zdjęcia. Dodatkowo nasze maluchy nagrały dla swych Bliskich krótki artystyczny występ. Niestety ze względu na choroby nie wszystkie dzieci mogły brać udział w nagraniu i nie udało nam się zatańczyć zimowego tańca…. Nic straconego w Nowym Roku zbliża się kolejne święto Babci i Dziadka, więc na pewno będziemy mogli się pochwalić naszymi tanecznymi umiejętnościami na kolejnym nagraniu J. Jeszcze raz życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas spędzany z bliskimi,

niech w nadchodzącym roku spełnią się Państwa marzenia,

tyle cudownych rzeczy jest jeszcze do zrobienia!

Cieszcie się tym niezwykłym czasem,

który możecie spędzać razem!

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz