Grupa Stokrotki

Listopad pełen wrażeń!

Ostatni miesiąc był dla naszych przedszkolaków bardzo emocjonujący, a to dlatego, że w listopadzie obchodziliśmy kilka ważnych dla dzieci dni. 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. W tym dniu najważniejszy był uśmiech na twarzy, dobry humor i życzenia wspaniałego nastroju składane innym grupom i wszystkim pracownikom przedszkola. Z tej okazji dzieci przygotowały najweselsze kwiatki czyli słoneczniki, którymi mogły w domu obdarować swoich bliskich. Następne ważne dla przedszkolaków listopadowe święto to Dzień Pluszowego Misia. Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest najlepszym zabawkowym przyjacielem. Tego dnia misie  towarzyszyły nam w każdej aktywności. Listopad zakończył się w magiczny sposób, gdyż 29.11. świętowaliśmy Andrzejki! W grupie Stokrotki zapanowała tajemnicza zaczarowana atmosfera. Dzięki specjalnym zaklęciom, wróżbom i tradycyjnemu laniu wosku wszyscy poznaliśmy swoją przyszłość. Dzień upłynął nam na wspaniałej andrzejkowej zabawie!

• autor: Milena Gil, Klaudia Nadachewicz