Gminny konkurs "Drobne gesty, by świat był lepszy"

Z przyjemnością zawiadamiamy, że przedszkolaki z grup Stokrotki, Rybki, Żabki i Motylki wzięły udział w gminnym konkursie plastycznym "Drobne gesty, by świat był lepszy". Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej o tematyce nawiązującej do tolerancji i empatii. Dzieci wykazały się dużą wrażliwością i kreatywnością co zostało docenione przez jury konkursu. W kategorii przedszkoli II miejsce zdobył Filip ze Stokrotek a wyróżnienie Antek z Rybek. Gratulujemy laureatom i jesteśmy dumni z naszych małych Jelonków. Wyniki zostały ogłoszone  podczas wydarzenia pn. „Od empatii do tolerancji” w Galerii Spotkań  w Łysomicach, a nagrody w imieniu organizatorów wręczyła Pani Dyrektor Joanna Wojtulska.

• autor: Milena Gil
  • rozdanie konkursu