Grupa Stokrotki - Papowo Toruńskie

Wrzesień – pełen atrakcji

Za nami wrzesień, pierwszy miesiąc nowego roku przedszkolnego. Wrzesień przywitał nas piękną pogodą, a my wróciliśmy po wakacyjnym wypoczynku gotowi na nowe wyzwania 😊

Podczas pierwszego tygodnia Stokrotki przywitały nowe koleżanki i kolegów oraz przypomniały sobie zasady panujące w przedszkolu – wspólnie wykonały Kodeks Przedszkolaka i jednogłośnie go zatwierdziły.

27 września własnoręcznie przygotowały pyszną sałatkę owocową. Przyniosły z domów różne świeże owoce. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie dzieciom smakowała.

Tego samego dnia odwiedziła Stokrotki Pani Kasia, wielokrotna Reprezentantka Polski w koszykówce,  a na co dzień mama Poli z grupy Krasnali. Pani Kasia przygotowała dla dzieci tor przeszkód, różne konkurencje i wyścigi. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy ale również zmęczeniem chętnie brali udział w każdej aktywności fizycznej.

• autor: Klaudia Nadachewicz