Grupa Sowy

Wycieczka do firmy “Sharp”

W poniedziałek 20.02.2023r. grupa “Sowy” została zaproszona przez mamę Kacpra- Panią Małgorzatę Wilkanowską do zwiedzenia firmy Sharp w Ostaszewie. Podróż autokarem trwała krótko, ale dla dzieci stanowiła duże przeżycie i niesamowita frajdę. Na miejscu powitała nas mama Kacpra i Pani Magda, która była przewodnikiem dzieci po zakładzie pracy. Wszyscy ubrani w firmowe koszule mieliśmy możliwość zobaczenia różnych pomieszczeń a przede wszystkim jak wyglądają linie naprawiania i montowania telewizorów. Przemieszczaliśmy się długimi korytarzami, dzieci idące w parach wywoływały uśmiech na twarzach ludzi tam pracujących. Zwiedzanie zakończyliśmy pysznym poczęstunkiem. Po powrocie do przedszkola wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że następna wycieczka odbędzie się do zakładów pracy ich rodziców:)

• autor: Ewa Brunacka
  • wycieczka sharp