Grupa Sowy

Ho ho ho!!!! Spotkanie ze św.Mikołajem

Poniedziałek, 12 grudnia na pewno zostanie zapamiętany w sercach przedszkolaków na długo, ponieważ tego dnia odbyliśmy wycieczkę autokarem do Głogowa, do krainy świętego Mikołaja. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Najpierw dzieci przeszły magicznym tunelem do “Komnaty tradycji”. Miały okazję poznać i utrwalić najważniejsze zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. W sali “Elfa Psikusa” każde dziecko zostało zaczarowane w ogromnej bańce mydlanej i bawiliśmy się w bitwę na śnieżki.W kolejnej sali dzieci wzięły udział w warsztatach i wykonały stroik świąteczny. A na zakończenie wszystkie dzieci udały się do “Pokoju Świętego Mikołaja”.Opowiadał ciekawe historie na temat swojego życia,słuchał o czym dzieci marzą, żeby dostać pod choinką. Na pamiątkę każdy miał robione zdjęcie z Mikołajem. Czas minął nam szybko, twórczo i bardzo intensywnie.

• autor: Ewa Brunacka